Perth. Hopman Cup 2015

Na zakończenie tripu świąteczno – noworocznego, następnego dnia po powrocie udaliśmy się na mecz otwarcia turnieju tenisowego Hopman Cup, który był rozgrywany w Perth Arenie. Mecz był wyjątkowo ważny ponieważ grała Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz.
Udaliśmy się w wraz z Kasią i Tomkiem, pod arenę nie mając biletów, nauczona meczami Legii, że zawsze są zwrotu liczyłam a nie i tym razem 🙂 Okazało się, że moja intuicja połączona z doświadczenie nie zwiodły mnie. Nie ukrywam, że ciężko było przekonać resztę załogi do tego pomysłu by jechać bez biletów, a cóż mieliśmy do stracenia, tak naprawdę nic!

Kiedy dotarliśmy na miejsce okazało się, że jest wielu kibiców w biało czerwonych barwach, i przyznam szczerze że na chwilę zapomniałam, że jestem pod  Perth Areną, bo czułam się jak oo Atlas Areną w Łodzi przed meczem siatkówki 🙂
Bilety dostaliśmy po 20$ za sztukę, w bardzo fajnym sektorze, a na trybunach słychać było „Polska, biało czerwoni”!

Emocje jakie towarzyszyły tego wieczoru pozostaną na długo w mojej pamięci, szczególnie to że Aga i Jurek zmietli swoich przeciwników we wszystkich 3 meczach!

P1043788

Turniej trwał jeszcze przez najbliższe dwa tygodnie i wspólnie z Halinką chodziliśmy na mecze rozgrywane przez naszych reprezentantów mecze, po za finałowym bo był po za naszym budżetem. Lecz to był historyczny moment, ponieważ Agnieszka i Jurek wygrali tegoroczne zawody Hopman Cup.


trophy-best-660x500

_80180453_hopman_cup_getty3

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *