CA. Yoga Retre – Golden Mandala

Yoga_retreat_California_Golden_Mandala_Nevada_City

W czasie mojego pobytu w Grass Valley, zaczęłam chodzić na zajęcia z jogi w Nevada City, do miejsca o nazwie Golden Mandala. Właścicielką tego miejsca jest Kelly Gold, managerem urocza i zawsze uśmiechnięta Rachell.
Zajęcia prowadzone przez instruktorów tam uczących pomogły mi wyciągnąć dużo starych przekonań nad którymi mogłam popracować, oraz nawiązałam tam sporo nowych znajomości.

W jedne z lipcowych weekendów pojechaliśmy na całodniowy zorganizowany wypad za miasto, na działkę jednej z klubowiczek. Działka czyli cabina, były położne w malowniczej górskiej okolicy nad prywatnym jeziorem, czyli w miejscu jak marzenie.
W harmonogramie dnia była praktyka jogi nidry a także bogą czyli joga na padlebordach.

Joga Nidra to najprościej rzecz ujmując to głęboka relaksacja i obserwacji tego co pojawia się w ciele i umyśle. Jeśli chcielibyście spróbować to tutaj można pobrać godzinną medytację prowadzoną przez Kelly.

Boga – to zaś forma klasycznej joga, z tym, ze zamiast maty mamy padleboard, a zamiast podłogi taflę jeziora.
Dzięki tym zajęciom można dostrzec jak ważne są mięśnie brzucha a także oddech.

Dzień ten był pełen żartów sytuacyjnych, śmiechów oraz rozmów o tak zwany życiu i śmierci. Wykonywanie nowych rzeczy razem oraz gotowanie wspólnie potrwa bardzo nas do siebie zbliżyło i sprawiło, że po tym wyjeździe staliśmy się fajną zgraną ekipą 🙂 Za którą tęsknie po wyjeździe z Cali.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *