Hola Amigo! Welcome to Mexico!

Po wspaniałych i mocno rozwijających 6 miesiącach w Kalifornii, przyszedł czas na zmianę miejsce.
Długo wahałam się co zrobić dalej, jaką lokalizację wybrać i po rozmowach z moimi nowo poznanymi przyjaciółmi z Cali, decyzja zapadła Tulum – Mexico! Zakupiłam bilet i ruszyłam w stronę słońca, jak zawsze 🙂

Mój lot  składał się z dwóch – z Sacramento do LA i z LA do Cancune. Z Cancune busem do Playa del Carmen, następnie do Tulum, a tam taksówka i upragniony hotel i prysznic 🙂

Szukając miejsca do wypoczynku szukałam czego niedaleko wody, z kuchnią i w cenie przystępnej dla mojego budżetu, początkowo wybrałam Yoga Shala, ale w efekcie końcowym zostałam w tym o to apartamencie z rowerem, basenem i najlepszą managerką Fabi.

 

Po tym jak szybkie regeneracji, odczułam że jestem brzydko mówiąc cholernie głodna, po rozeznaniu w okolicy okazało się, ze jest super dobra, wegańska restauracja w pobliżu o nazwie Co ConAmor. I faktycznie informacja okazała się prawdziwa, jedzenie pyszne i obsługa bardzo miła.

Następny cel po przyjeździe w nowym nadmorskim miejscu to oczywiście zachód słońca na plaży i świeży kokos. I w tak pięknie malowniczych okolicznościach rozpoczął się mój pobyt w Tulum – Mexico.


Meksykański temperament i melodyjność języka sprawia, że cała jestem zauroczona tym miejsce od pierwszego wrażenia.
Może tu zostanę i otworzę budkę z drinkami ze świeżego kokosa, to było by przełom 😉

2 Comments on “Hola Amigo! Welcome to Mexico!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *