Co możemy razem?

Cześć,

jestem Marta Duczi Duczman i lubię wspólnie z innymi gotować, spędzać czas na wycieczkach rowerowych, wędrówkach górskich czy kajakach. Generalnie ja po prostu cieszę się życiem bo je kocham w każdej jego minucie.
Lubię współtworzyć z innymi, wymieniać się umiejętnościami, uczyć się nowych rzeczy. Moje wewnętrzne dziecko jest rezolutne i rozbrykane, ma w sobie chęć i gotowość do doświadczania oraz do testowania nowych rzeczy i sprawdzania co lubi a czego nie lubi 🙂

Moją mocną stroną jest współpraca z ludźmi, organizowanie i koordynowanie wydarzeń, dzielenie pracy w zespole oraz dbanie o dobrą komunikację.
Wartości jakimi kieruje się w życiu to zrozumienie, partnerstwo i autentyczność.

Moja praca jest moją pasją, więc zawodowo jestem konsultantem biznesowym i facylitatorem. W wolnym czasie organizuje wyjazdy krótkie i dłuższe, bliżej i dalej. Układam plany wyjazdowe dla bliskich mi osób, czerpiąc ze swojego podróżniczego doświadczenia. Łącząc te umiejętności w całość powstały takie możliwości współpracy ze mną:

 

KONSULTACJE BIZNESOWE i WARSZTATY DLA FIRM

Prowadzisz firmę, realizujesz projekt i czujesz, że coś idzie nie tak, możesz się zgłosić do mnie na konsultacje w czasie której znajdziemy przyczynę i wyznaczymy plan zmiany.
Zaczynasz swoją działalność lub prowadzisz ją od jakiegoś czas, ale nie działa to tak jak byś chciał, a może czujesz się w tym wszystkim zagubiony? Zapraszam Cię na warsztat w czasie którego wypracujemy Twoja indywidualną drogę do sukcesu.
Więcej znajdziesz na stronie – TworzycInaczej.pl

Moją wizją jest współtworzyć z firmami język komunikacji z ich potencjalnymi Klientami.
Podchodzę do biznesu holistycznie i patrzę na firmę jako wynikową Twojego działania, co pozwala znaleźć źródło problemu, a nie zaleczyć tylko objawy. Masz pytania – napisz do mnie:  mail@ducziwdrodze.pl

 

Marta_Duczi_Duczman_DucziwDrodze

WYJAZDY TEMATYCZNE

Zdobywanie nowych umiejętności bądź praktykowanie swojej pasji w egzotycznych miejscach, to bardzo przyjemne doświadczenie. Jeśli jesteś zainteresowany organizacją lub udziałem w wyjeździe tematycznym – joga, nurkowanie, żeglowanie, medytacja, warsztaty rozwojowe, warsztaty biznesowe – zapraszam do kontaktu.
Przygotowuję program, zapewniam transfery, zakwaterowanie, wyżywienie oraz wykwalifikowanych instruktorów.
Przykładowe wyjazdy tematyczne:
wyjazd grupowy z jogą na Bali, zbuduj startegię swojego biznesu w Chorwacji,
nurkowanie na Filpinach, warsztaty rozwojowe lub biznesowe na Kostaryce lub w Meksyku. Zapytaj o szczegóły.

 

ORGANIZACJA WYJAZDÓW i PISANIE PROGRAMÓW WYJAZDU

Marta_Duczi_Duczma_DucziwDrodze

Planujesz wyjazd w region, który odwiedziałam, ale nie masz czasu na przygotowanie sobie planu wyjazu.
Nie ma sprawy, napisz do mnie a ułożę Ci plan wyjazdu oraz zarekomenduję miejsca noclegowe.
Chcesz pojechać sam lub z grupą znajomych do Azji, ale nie mówisz po angielsku, nigdy nigdzie nie byłeś sam, lub po prostu chcesz jechać na ulrop i niczym się nie martwić.
Nie ma problemu mogę zostać Twoim/Waszym przewodnikiem i pokazać życie w Azji oczyma lokalnej ludności, a nie utartych turystycznych szlaków.

Może kochasz nurkować, tak jak ja i szukasz kompana na Raja Ampta, Tubataha Reef lub w jeszcze inne piękne zakątki świat?
Napisz do mnie z przyjemnością wspólnie wyjadę na nurkowanie i podziwianie podwodnego świata, czy chodzenie po górkach i dolinkach.

 

INNE

Jeśli masz jaki pomysł i czujesz, że chciałbyś zrealizować go ze mną, lecz nie znalazłeś tego na liście możliwości, nie szkodzi moje wewnętrzne dziecko jest gotowe do doświadczania nowych rzeczy. Napisz na mail@ducziwdrodze.pl lub skorzystaj z poniższego formularza, zobaczymy co możemy zrobić razem.

Do zobaczenia!
Marta

 

 

Masz pomysł na współpracę, pisz śmiało!