Co możemy razem?

Cześć,Marta_Duczi_Duczman_DucziwDrodze

jestem Marta Duczi Duczman i lubię wspólnie z innymi gotować, spędzać czas na wycieczkach rowerowych, wędrówkach górskich czy kajakach. Geralnie kocham żyć i tworzyć z innymi, wymieniając się swoimi umiejętnościami ucząc się przy tym nowych rzeczy. Moje wewnętrzne dziecko mam w sobie chęć i gotowość do doświadczania nowych rzeczy i sprawdzania co lubi a czego nie lubi 🙂

Moją mocną stroną jest współpraca z ludźmi, oragnizowanie i koordynowanie różnych wydarzeń, dzielenie pracy w zespole, dbanie o dobra komunikację.
Wartości jakimi kieruje się w życiu to zrozumienie, partnerstwo i autetyczność.

Moja praca jest moją pasją, dlatego zawodowo jestem trenerem i konsutatem biznesowym, a w wolnym czasie ogranizuje wyjazdy krótkie i dłuższe, bliżej i dalej oraz układam plany wyjazdowe dla bliskich mi osób, czerpiąc ze swojego podróżniczego doświadczenia. Postanowiłam swoją umiejętnością podzielić się ze światem, dlatego oniżej w punkatch znajdziesz kilka opcji możliwości współpracy ze mną:

 

KONSULTACJE BIZNESOWE i WARSZTATY DLA FIRM

Prowadzisz firmę, realizujesz projekt i czujesz, że coś idzie nie tak, możesz się zgłosić do mnie na konsultacje w czasie której znajdziemy przyczyne i wyznaczymy plan zmainy.
Zaczynasz swoją działaność lub prowadzisz ją od jakiegoś czas ale nie działa to tak jak byś chciał, bądź czujesz się w tym wszytskim zagubiony, zapraszam Cię na warsztat w czasie którego wypracujemy Twoja indywidaulną drogę do sukcesu.
Więcej znajdziesz na stronie – TworzycInaczej.pl

Moją misją jest współtworzyć z firmami język komunikacji z ich potnecjalnymi Klietami.
Podchodzę do biznesu holistycznie i patrzę na firmę jako wynikową Twojego działania, co pozowla znaleźć źródło poroblemu a nie zaleczyć tylko objawy. Masz pytania – napisz do mnie:  mail@ducziwdrodze.pl

 

WYJAZDY TEMATYCZNE

Zdobywanie nowych umiejetności bądź praktykowanie swojej pasji w egoztycznych miejscach, to bardzo przyjemne doświadczenie. Jeśli jesteś zainteresowany organizacją lub wyjazdem tematycznym
– joga, nurkowanie, żeglowanie, medytacja, warsztaty rozwojowe, warsztaty biznesowe – zapraszam do kontaktu.
Przygotowuję program, zapewniam transfery, zakwaterowanie, wyżywienie oraz wykwalifikowanych instruktorów.
Przykładowe wyjazdy tematyczne:
wyjazd grupowy z jogą na Bali, zbuduj startegię swojego biznesu w Chorwacji,
nurkowanie na Filpinach, warsztaty rozwojowe lub biznesowe na Kostaryce lub w Meksyku. Zapytaj o szczegóły.

 

ORGANIZACJA WYJAZDÓW i PISANIE PROGRAMÓW WYJAZDU

Marta_Duczi_Duczma_DucziwDrodze

Planujesz wyjazd w region, który odwiedziałam, ale nie masz czasu na przygotowanie sobie planu wyjazu.
Nie ma sprawy, napisz do mnie a ułożę Ci plan wyjazdu oraz zarekomenduję miejsca noclegowe.
Chcesz pojechać sam lub z grupą znajomych do Azji, ale nie mówisz po angielsku, nigdy nigdzie nie byłeś sam, lub po prostu chcesz jechać na ulrop i niczym się nie martwić.
Nie ma problemu mogę zostać Twoim/Waszym przewodnikiem i pokazać życie w Azji oczyma lokalnej ludności, a nie utartych turystycznych szlaków.

Może kochasz nurkować, tak jak ja i szukasz kompana na Raja Ampta, Tubataha Reef lub w jeszcze inne piękne zakątki świat?
Napisz do mnie z przyjemnością wspólnie wyjadę na nurkowanie i podziwianie podwodnego świata, czy chodzenie po górkach i dolinkach.

INNE

Jeśli masz jaki pomysł i czujesz, że chciałbyś zrealizować go ze mną, lecz nie znalazłeś tego na liście możliwości, nie szkodzi napisz na mail@ducziwdrodze.pl lub skorzystaj z poniższego formularza, zobaczymy gdzie są wspólne punkty i może w jakiejś części możemy coś zrobić razem.

Do zobaczenia!
Marta

 

Masz pomysł na współpracę, pisz śmiało zobaczymy co możemy razem zrobić!